יום ראשון, 14 ביוני 2015

טיפים חמים לקיץ

עם בוא הקיץ, אנשים תוהים מדוע לא עמדתם בפיתוי לאכול מאכלים משמינים, על מנת להיות בכושר לקראת תקופה זו של השנה?אז לא בוכים על חלב שנשפך, אנחנו הכנו לכם כמה טיפים בשבילך להיפטר מעודף המשקל, ולהגיע מוכנים לים!.1  בחום, הגוף מאבד יותר נוזלים דרך הזיעה, ולכן חשוב לשתות כמויות גדולות יותר של נוזל, רצוי מים. כמות מינימלית של 2 ליטר ליום. עצה טובה מאוד היא תמיד ללכת עם בקבוק בתיק, ולהשאיר אותו על השולחן באופק כדי להזכיר לך לשתות.


.2  לאכול המון פירות וירקות במהלך היום, במיוחד אלה המכילים כמויות גדולות של מים, למשל: אבטיח, אננס ועגבניות. רצוי לאכול ירקות ופירות טריים, משום שהם מספקים יותר ויטמינים ומינרלים.


 .3 יש להימנע מלהביא אוכל לחוף, ולהשאיר אותו חשוף לחום לטווח הארוך. הם עלולים להתקלקל ולגרום להרעלה ובעיות בריאותיות אחרות.


4 . יש להימנע מאכילת מזון עם הרבה שומן וכולסטרול, כמו בשר שומני, חלב או גבינה צהובה. מאכלים כאלו יכולים, בטמפרטורות גבוהות, לגרום לבחילות ותחושה של קלקול קיבה.


.5   30 דקות של אימון, כל יומיים לפחות, יספקו לך אנרגיה ליהנות מכל הטוב של הקיץ!


.6  יש להימנע מלהמתיק מזון ומשקאות עם סוכר לבן, משום שזה תורם לעלייה במשקל ולמחלות אחרות. רצוי את סוכר חום.


.7 המלח הוא גם אויב  מושבע של הדיאטה, כיוון שתורם לעלייה בלחץ דם, צרכו באחריות!


.8 השמש היא המקור העיקרי של ויטמין ,D האחראית על ספיגת הסידן, לכן רצוי לקחת לך 30 דקות של שיזוף ביום, בשעות בהם היום לא קריטי - לקראת השקיעה ובשעות המוקדמות של הבוקר.


.9  יש להימנע מלדלג על הארוחות, רצוי לעשות שתי ארוחות ביניים, בנוסף לארוחות העיקריות, עם ההפסקות של 3 עד 4 שעות בניהן.


.10 מומלץ לאכול דגנים מלאים המכילים כמויות גדולות יותר של סיבים, לטובה לתחושת שובע ארוכה יותר.


11. תלבשו בגדים מנדפי זיעה איכותיים כמו אלו של לופו ספורט - שישמרו על חום גופכם ועל תחושת רעננות!


שיהיה לכם קיץ נפלא!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה